Hydro-Gama – specjaliści od hydrauliki siłowej

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami o działalności Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Hydro-Gama Zenon Wawrzyniak z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, które istnieje od 2000 roku. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie sprzedaży i regeneracji hydrauliki siłowej. W ciągu kilkunastu lat działalności udało nam się nawiązać stałą współpracę z wiodącymi producentami w branży, wskutek tego możemy Państwu zaproponować zakup osprzętu hydraulicznego najwyższej jakości. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na życzliwe doradztwo oraz atrakcyjne warunki zakupu.

Najważniejszym gałęziami działalności naszego przedsiębiorstwa są: sprzedaż hydrauliki siłowej, regeneracja siłowników hydraulicznych oraz serwis przewodów hydraulicznych.


Sprzedaż agregatów i pomp hydraulicznych

W zakresie sprzedaży hydrauliki siłowej możemy zaproponować zakup wysokiej jakości agregatów hydraulicznych, pomp hydraulicznych, przewodów hydraulicznych oraz wielu innych elementów osprzętu hydraulicznych.


Serwis agregatów hydraulicznych


Zajmujemy się kompletną obsługą techniczną układów hydraulicznych. Wykonujemy prace związane z montażem systemów hydraulicznych oraz naprawami siłowników hydraulicznych.


Uznanie Klientów i duże zainteresowanie sprawiły, że stale poszerzamy naszą ofertę, uzupełniając ją o nowe pozycje. Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych na terenie województwa wielkopolskiego. Współpracujemy z Klientami z różnych województw w całym kraju oraz z Klientami z Europy.


Jesteśmy otwarci na każdego Klienta, gwarantując wysoką jakość usług oraz stabilność współpracy. Prowadzimy doradztwo techniczne i służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów w zakresie hydrauliki siłowej.